Прошивка MIUI 10 ROM вже знаходиться у розробцi

Xiaomi MIUI 10 ROM

Нещодавно Xiaomi випустила стабільну збірку MIUI 9.2 Global ROM. I хоча, Xiaomi все ще займається оптимiзацiєю MIUI 9, це не заважає компанії почати розробку наступної ОС. Повідомляється, що нове покоління прошивки вже створюється. Все це сказане офіційно підтвердив Хуан Лонжон, один з віце-президентів китайського гіганта. Правда, у Xiaomi труднощі з назвою оболонки. Виробник вибирає з двох варіантів – MIUI 10 і MIUI X. Якщо вірити Хуану Лонжону, бренд навіть звернувся до своїх шанувальників за порадою.

Чи здивує MIUI X користувачів? На жаль, Xiaomi приховує подробиці. Відомо лише, що платформа зосередиться на штучному інтелекті. Презентація відбудеться до кінця поточного року. Інші відомості про MIUI 10 відсутні. Вже зараз, деякi користувачi Mi-смартфонiв можуть встановити прошивку MIUI 9.2 Global Stable ROM. Оновлення тільки вийшло і радує безліччю змін. Апдейт вніс корективи в блокування додатків, телефон, домашній екран, теми, галерею i резервне копіювання.

А як ви гадєте, як саме буде називатася наступна MIUI: MIUI 10 чи MIUI X? Дайте нам знати у коментарi!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.