Project Treble стане доступний для телефона Xiaomi Redmi Note 5 Pro

Не так давно в Індії відбувся офіційний анонс нового смартфона Xiaomi Redmi Note 5 Pro, який отримав великий екран і подвійний сенсор камер. Телефон виявився дуже цікавим у всіх відносинах, проте деякі покупці вiдмiтили, що його вартість трохи завищена. Компанія Xiaomi відреагувала на такі заяви і заявила, що цей мобільний пристрій має підтримку технології швидкої зарядки, функцію сканування Face Unlock, а також багатьох інших особливостей, які неможливо зустріти в телефонах такого рiвня.

Смартфон Xiaomi Redmi Note 5 Pro отримає підтримку Project Treble

Сьогодні розробникам вдалося з'ясувати, що незабаром Xiaomi Redmi Note 5 Pro отримає підтримку функції Project Treble, завдяки якій мобільний пристрій оновлять до операційної системи Android 8.1 Oreo, а потім і до Android 9.0 P, як тільки Google випустить її фінальну стабільну збірку. Прийти до такого висновку вдалося розробникам з форуму XDA, які зуміли виявити в коді останньої бета-версії прошивки згадку про SDK з усією цією інформацією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.