Збуджена лавиною нових смартфонів Mi, що скотилася на користувачів за останні півроку, спільнота шанувальників екосистеми на час втратила з уваги нішу відеопроекторів. А в ній в активі  MiJia є кілька дуже вдалих моделей. І ось їх кількість збільшилася на вельми цікаву одиницю.
Новий проектор MiJia має яскравість лампи 800 ANSI люменів, що ставить його в ряд вищої ліги.


Він має вигляд чорного паралелепіпеда, лицьова рань якого покрита глянцем, а решта – матові.
На передній панелі немає нічого крім об'єктива. За лінзами ховається лампа OSRAM P1W / A, яка може прослужити 3000 годин без заміни.


Об'єктив оснащений системою автофокусування, яка за 3 секунди налаштує різкість при будь-якій освітленості.
Проектор MiJia може проектувати зображення на екрани розміром від 40 до 120 дюймів з роздільною здатністю 4К однаково чітко як удень, так і вночі. Крім цього він підтримує кут зсуву оптичної осі до 45 градусів. Тобто, якщо навіть проектор буде зміщений від центру екрану, зображення не буде спотворено.


Пристрій можна прикріпити до стелі або кронштейна на стіні.
Аудіо та відео системи підтримують кодування в HDR10, а також технології Dolby і DTS. Що стосується звуку, то проектор повністю автономний. У нього вбудовані два 2-дюймових динаміка потужністю 10 Вт.


Однак, можна підключити і систему домашнього кінотеатру.
До слова, про підключення. Проектор MiJia можна з'єднати з іншими пристроями через інтерфейсні роз'єми HDMI 2.0, USB 3.0 і 3,5 мм аудіо-джек + SPDIF.


Пульт управління дозволяє користуватися ОС MIUI і технологією PatchWall. Остання аналізує поведінку користувача, його смаки та інтереси і на основі цього пропонує, що йому дивитися. До того ж, до неї підключена величезна база даних медіа-матеріалів: фільми, музика, телешоу.
 Проектор MiJia дозволяє відчути себе в кінотеатрі. Проблема залишається тільки в пошуку досить великої вілньої стіни, яка може стати для нього екраном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.