Продукція компанії 1More отримала нагороду CES Innovation Award Honoree

На міжнародній виставці CES-2018, що відбувається цього тижня, продукція компанії 1More отримала спреціальну нагороду CES Innovation Award Honoree. Нею були відзначені одразу три моделі навушників: Quad Driver In-Ear Headphones, Triple Driver In-ear headphones, та Spearhead VR gaming headphones.

Навушники виграли номінацію за Видатний дизайн та інновацію, випередивши інші товари у  28 категоріях. 

Бездоганні звукові рішення 1More зробили цей бренд відомим далеко за межами Китаю. Наразі штаб-квартира 1More знаходиться у США. 

На найбільшу світову виставку користувацької електроніки 1More цього року привезли чотири нових моделі навушників:

Spearhead VR gaming headphones. Ця ігрова гарнітура має небачений досі плаваючий у магнітному полі драйвер, що відтворює звук без спотворень. Висока якість і футуристичний дизайн забезпечили цим навушникам перемогу і увагу відвідувачів виставки.

Bluetooth-гарнітура iBfree 2, що є продовженням першої версії дуже популярної гарнітури для спорту і активного способу життя, тепер може грати самостійно, без смартфона, тому що має 4 ГБ вбудованої пам'яті. До того ж, вона може вимірювати кількість кроків, пройдену відстань, пульс, а також виконувати голосові команди, якщо сполучена зі смартфоном.

1More CES-2018 нагороди продукції

Ще дві Bluetooth-гарнітури – з трьома драйверами та гарнітура з шумоподавленням і HD звуком – нові розробки 1More, які навіть відсутні у каталогу на офіційному сайті компанії. Можливо, вони також стануть призерами виставки CES-2018.

Чудові оригинальні навушники 1More можна купити у офіційного дистриб'ютора продукції бренду – магазинах екосистеми Розумного дому

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.