Продукція 1More отримала сертифікацію THX. Вперше у світі для навушників

Компанія 1More знову підтвердила виключну якість своєї продукції. Навушники, які отримали багато премій і відзнак – Triple Driver та Quad Driver in-ear Headphones, отримали сертифікацію THX. 

THX є синонімом відмінного звуку, а через програму сертифікації вони тестують і сертифікують продукти на якість, продуктивність і інтеграцію. «Ми вирішили отримати сертифікацію з THX, тому що їх кваліфікація є жорсткою", – відмітив бренд-менеджер 1More Девід Келог.

Сертифікація THX для навушників 1More відкрила нову еру в сфері портативних аудіо-девайсів, тому що до цього часу мініатюрні аудіосистеми не сертифікувалися.

Тепер до THX вишикується черга представників багатьох брендів, які виробляютть висоскоякісні навушники, а інженери THX розробляють тести для найбільш коректного і ефективного вивчення акустичних якостей маленьких джерел якісного звуку. 

Моделі 1More Triple Driver і Quad Driver  мають запатентовану технологію проектування, яка дозволяє використовувати високоякісні аудіофайли з низьким рівнем спотворень з використанням трьох або чотирьох окремих компонентів драйвера для забезпечення неперевершеної ясності і динамічної потужності з використанням пропускної спроможності Hi-Res. Для досягнення такої високої роздільності звуку, як Triple Drivers, так і Quad Drivers вмикають динамічний драйвер з рідкоземельними елементами і  збалансовані арматурні, призначені для незалежних частот, для забезпечення надреалістичної звукової сцени. Крім того, Triple Drivers і Quad Drivers оснащені особливою звуковою камерою з анодованою обробкою, з поліпшеною ергономікою, яка забезпечує винятковий комфорт і шумоізоляцію в гладкій і компактній конструкції.

Вже зараз в Україні можна придбати сертифіковані THX навушники 1More у магазині екосистеми розумного дому MiJia.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.