Представники Xiaomi зустрiлися з представниками українських IT медiа ресурсiв

Цього літа 4 липня в місті Києві, представники провідних українських IT видань (Gagadget, ITC, Keddr, Revolver, Root Nation, Hi-Tech.ua) прийшли на зустріч з представниками компанії Xiaomi, які поділилися своїми планами вiдносно розвитку українського ринку.

Першим спікером стала Lilian Lau – регіональний PR-менеджер Xiaomi. Вона розповіла про ключові цінності компанії, а також показала журналістам передові новинки Mi-смартфонів: флагманський Mi 6 і 6.44-дюймовий фаблет Mi Max 2.

Топ-менеджери Xiaomi відвідали Україну, щоб показати новинки і почути думку провідних ІТ-експертів країни про компанію та її продукти. Крім Lilian Lau на питання журналістів відповідав регіональний менеджер з маркетингу Tony Wang і регіональний PR-менеджер Jack Liu. Крім питань про те, яку саме продукцію Xiaomi представить в Україні найближчим часом, журналістів також дуже цікавили особливості життя та бізнесу в Китаї. Представники Xiaomi розповіли, що велику популярність в Піднебесній зараз набирають сервіси прокату велосипедів.

Також, на питання журналістів відповідала топ-менеджер Mi Community Lilian Lau, яка розповіла про особливості запуску Mi Community і безпосереднього зв’язку з Xiaomi Global Community. Lilian Lau запевнила, що компанія буде прислухатися до думки українських користувачів щодо своїх продуктів і прошивки.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.