Представлено три нових Mi Power Strip - який подовжувач ваш?

Xiaomi офіційно представила свій останній набір з трьох подовжувачiв Mi Power Strip. Одним з них є новий подовжувач на 3 розетки, який відрізняється від попередньої моделі з 3-ма розетками, оскільки в цій версії відсутні USB-порти. Це зроблено для усунення додаткових витрат та використання на кухні, де гаджети майже не потребують інтерфейсу USB. Але, для мультиварок, блендерiв та iнших девайсiв – додатковi розетки будуть дуже корисними.

Подовжувач Xiaomi Mi Power Strip

Подовжувач Xiaomi Mi Power Strip

Xiaomi вперше випустила подовжувач Mi Power Strip у 2015 році. Перша модель з трьома роз'ємами і трьома інтерфейсами USB продавалася за ціною 49 юанів. Компактний та елегантний дизайн швидко привернув увагу користувачiв до продукту. У минулому році Xiaomi випустила декілька нових моделей з декими покращеннями, а тепер до цієї лінійки додалися ще три нові блоки живлення, які дозволяють використовувати їх як вдома, так і в офісі та інших місцях.

Друга модель Power Strip забезпечує два інтерфейси USB та двi звичайнi розетки. Цей блок може стати корисним бiля ліжка, де потрібно підключити лампу і одночасно смартфони для зарядки.

Подовжувач Xiaomi Mi Power StripПодовжувач Xiaomi Mi Power Strip

Останнiй подовжувач Mi Power Strip з трьома інтерфейсами USB суттєво відрізняється від попереднього, оскільки кожна з розеток має свій незалежний вимикач. Цi USB-порти підтримують швидку зарядку (2A), а також можуть визначити потужність пристроїв, щоб змінити вихідний струм для бiльш ефективної зарядки. Всі силові контури у Mi Power Strip мають захист від короткого замикання, вiд стрибкiв напруги, вогню, а також цiлком безпечнi для дітей, тому що кожна з розеток має захист, що закриває видимі внутрішні електричні компоненти.

Подовжувач Xiaomi Mi Power StripПодовжувач Xiaomi Mi Power Strip

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.