Qualcomm Snapdragon 625 був випущений у минулому 2016 році, разом з процесорами Snapdragon 425/435. Кожен з нових процесорів Snapdragon включає передові технології, а саме підтримку LTE з агрегування несучих частот, Snapdragon All Mode, підтримку Wi-Fi 802.11ac з MU-MIMO, подвійні сигнальні процесори зображення камери (ISP), технологію Qualcomm TruSignal для підвищення надійності сигналу, DSP для енергоефективного аудіо та швидку зарядку Qualcomm Quick Charge.

Snapdragon 625 є першим чіпом у своєму класі мобільних процесорів що використовує 14 нм техпроцес FinFET, що дає на 35% менші витрати акумулятора у порівнянні з попереднім поколінням. Цей процесор включає в себе 8 ядер ARM Cortex A53 і включає в себе інтегрований Х9 LTE модем, що підтримує 4G+ з піковою швидкістю завантаження 150 Мбіт.

Він підтримує зйомку відео у 4K форматі, а також високу ефективність кодування запису і відтворення, навіть в умовах низької освітленості.
Цей чіп вміє працювати з двома камерами з високою роздільною здатністю до 24 Мп, та з фронтальними камерами до 13 Мп, підтримуючи більш високу якість при низькій освітленості.
Також Snapdragon 625 має графіку Qualcomm Adreno 506 GPU, яка призначена для підтримки API Vulkan.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.