Платформа MIJIA представила ще одні окуляри Turok Steinhardt

Платформа Xiaomi MIJIA радує шанувальників новинками – на кшталт чергових окулярiв від Turok Steinhardt. Виріб захищає зір від втоми під час роботи з телефонами, моніторами і флуоресцентними лампами. Згадана електроніка випускає синє світло. Останній викликає напругу і сухість в очах. Також виникають головні болі і порушення циклу сну. Нічого корисного для здоров'я.

Окуляри від Turok Steinhardt позбавляють від проблем. Це досягається завдяки жовтому тонированному фільтру, а негативний ефект блокується на 35 відсотків. Крім того, відсівається ультрафіолет з довжиною хвилі до 400 нм. Що стосується розмірів, показник становить 54 – 17 – 138 мм. Окремо варто відзначити вага – 8 грамів (трохи більша за масу паперового аркуша формату А4). З ціною аналогічна історія. Просять за Turok Steinhardt 99 китайських юанів (приблизно 15 американських доларів). Ц. корисну річ може дозволити собі кожен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.