Свято наближається! А разом зі святами – мандрівки, зустрічі, розваги. Але віддаленість від рідної оселі не означає, що ви повинні відмовитись від речей, що створюють вам комфорт.


Давно вже стало звичним, що у всі наші подорожі ми беремо ноутбук. Мобільний комп’ютер створює нам особистий простір для роботи та відпочинку, де б ми не були. Але працювати чи перегадати улюблені фільми, тримаючи лаптоп на колінах не завжди комфортно. Тому і було вигадано такий аксесуар як підставка для ноутбука.

підставка до ноутбука DiiZiGN, екосистема mijia, новорічні подарунки, екосистема xiaomi, розумний будинок mi, спільнота шанувальників xiaomi, фанати xiaomi,
Сьогодні ми звертаємо вашу увагу на підставку до ноутбука DiiZiGN I-001 N Silver.
Надійна монолітна конструкція пристрою в сукупності з силіконовими накладками, забезпечать стійкість вашого ноутбука на будь-яких поверхнях.

підставка до ноутбука DiiZiGN, екосистема mijia, новорічні подарунки, екосистема xiaomi, розумний будинок mi, спільнота шанувальників xiaomi, фанати xiaomi,
Якщо ви проводите багато часу за ноутбуком, то напевно відчуваєте високий рівень навантаження як на очі так і на шию. Підставка DiiZiGN дозволить налаштувати найбільш зручний кут нахилу, при якому ви зможете відчувати себе максимально комфортно.
Продумана конструкція пристрою, допоможе розмістити ноутбук під кутом 18°, піднявши дисплей приблизно на 15 см. Як правило, чим вище розташований екран пристрою, тим менший рівень навантаження відчувають очі

підставка до ноутбука DiiZiGN, екосистема mijia, новорічні подарунки, екосистема xiaomi, розумний будинок mi, спільнота шанувальників xiaomi, фанати xiaomi,
Практично вся підставка вироблена з досить гнучкої, але міцної сталі з пластиковим напиленням. Застосування високоякісних матеріалів забезпечить не тільки надійність і тривалу експлуатацію підставки, а й неперевершений зовнішній вигляд цього корисного аксесуара.

Підставка DiiZiGN ретельно спроектована та опрацьована до найдрібніших деталей. Вона пройшла 7 етапів виробництва: розрізання листових матеріалів, процес штампування, шліфування та полірування, хімічне очищення, пластифікацію поверхні, гарячу сушку, проклейку силіконових накладок до пристрою. Все це в результаті дозволило випустити продукт вищої якості, на який діє 15-річна гарантія від виробника

.
Відкритість і «невагомість» конструкції підставки, не перешкоджає повітрообміну ноутбука і навіть сприяє більш ефективному охолодженню при роботі девайса. В задній частині підставки є спеціальний круглий отвір, який призначено для розміщення комп'ютерних проводів. Ергономічний дизайн DiiZiGN надає змогу зручно та безпечно розмістити поруч мобільний гаджет.
Крім того – це корисний і оригінальний подарунок до новорічних свят. Придбати підставку до ноутбука DiiZiGN I-001 N Silver можна у мережі Магазинів Розумного дому компанії NIS.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.