Першому гравцеві приготуватися: вже з'явилася крута ігрова гарнітура!

В ігровій індустрії окремо стоять виробники заліза і аксесуарів. І серед них, хоча і є лідери, але велика кількість стартапів час від часу скидає з гори визнаних героїв. Все як в ігровому світі.

Останнім часом Xiaomi виявляє велику активність щодо цієї галузі ринку. Ігровий ноутбук, просунута гарнітура від 1More, геймпади, джойстіки, а тепер – супер-гарнітура. 

Дивлячись на якість товарів, можна припустити, що першим гравцям індустрії доведеться посунутися і дати дорогу новакам.

Подивимося детальніше на ігрову гарнітуру Xiaomi Gaming Headset. 

Ці навушники можуть створити стереофонічний звуковий простір 7.1. На полі бою завжди треба уважно слухати, що відбувається. Гарнітура забезпечує точне позиціонування звуку, при якому легко ідентифікувати позицію противника, щоб уникнути несподіваної атаки, почути ворога, щоб перемогти.

Щоб краще задовольнити потреби гри, спеціально розроблені два мікрофони MEMS, один з яких призначений для подавлення шуму. Навіть в галасливих оффлайн-іграх і турнірах електронного спорту, товариші по команді можуть чітко чути ваші голосові інструкції і команди.

Обидва мікрофони розташовані на корпусі навушників, ніяких виступаючих частин і дротів.

Гарнітура програмно підтримує розширення з різними ефектами об'ємного звуку. Вони завантажуються на комп'ютер і за допомогою додатку конфігурують навушники та звукову карту.

Пристрій доволі легкий, зручно розташовується на голові, амбушюри не давлять на вуха, все створено лише для результата у віртуальній боротьбі.

Mi Gaming Headset використовує 40-мм карбонову діафрагму для досягнення якісного звуку. У цих навушниках можна не тільки грати, але й просто слухати музику. Звукова поверхня має нахил, щоб весь звук потрапляв у вухо без втрат. 

Ще однією зручністю є роз'єм, який дозволяє підключитися до джерела звуку і за допомогою роз'єма 3,5 мм, і по USB. Для цього треба лише встромити у гніздо навушників відповідний кабель.

І вражаючою рисою гарнітури є підсвітка. На кожному навушнику є рідкокристалічна стрічка. Вона змінює колір в залежності від складності гри (гучності та інтенсивності звуку). Якщо в грі стає "гаряче", стрічка яскраво світиться, що дає вашим друзям знак, що ви у небезпеці.

Просунуті навушники та ігрові гарнітури можна вже зараз купити в Україні в мережі магазинів екосистеми розумного дому Mi Home&Service.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.