Анонс Xiaomi Mi Mix 2 відбувся лише кілька місяців тому. Тепер китайська компанія працює над його наступником – Xiaomi Mi Mix 3. Ось це фото свідчить про те, що робота над смартфоном зараз у самому розпалі. У мережі засвітилася задня панель телефону. Наскільки зображення достовірне – невідомо. Однак виглядає виріб цікаво. Виріз у верхньому лівому кутку натякає на подвійну камеру. Остання є новинкою для серії Mi Mix, адже попередній апарат мав лише один датчик.

Xiaomi Mi Mix 3

Крім того, на тильній стороні видно сканер відбитків пальців. Він розташований в центрі корпусу, а інші відомості про гаджет майже відсутні. Про дату анонса можна тільки й гадати. Є ймовірність, що Xiaomi Mi Mix 3 покажуть в першій половині наступного року. Крім іншого, на початку 2018 дебютує флагман Xiaomi Mi 7. Смартфону приписують процесор Qualcomm Snapdragon 845, екран формату 18:9 і 6 Гб оперативної пам'яті. Разом з Mi 7 вийде Mi 7 Plus. А ось Mi Mix 3 доведеться ще почекати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.