На Google Playmarket з'явилася нова версія додатку нашого ком'юніті, і офіційного українського фан-форуму MIUI. Тепер додаток підтримує push-повідомлення для термінових сповіщзень, наприклад, про появлення нових версій прошивки MIUI. Виправлено багато помилок і покращено продуктивність програми. 

Додаток Mi Community Ukraine – джерело останніх новин про прошивки MIUI, нові товари екосистеми MiJia в Україні, а також засіб спілкування фанатів між собою і смлужбою підтримки. 

Mi Community Ukraine – офіційний додаток спільноти Xiaomi і гаджетів Мі в Україні.

Додаток допоможе дізнаватися новини про пристрої і прошивках Xiaomi, знайомитися з інструкціями, завантажувати корисні програми та файли. Доступ до форуму Співтовариства дозволить отримати відповіді на питання, які виникають при використанні гаджетів від Мі. Також додаток дозволить знайти однодумців, спілкуватися, радитися і просто ділитися своїми думками, фотографіями і хорошим настроєм.

Додаток відображає актуальний стан форуму Спільноти і дозволяє користувачеві створювати теми, відповідати в них, спілкуватися за допомогою системи особистих повідомлень, писати службові повідомлення модераторам і адміністраторам. У додатку реалізована можливість ілюструвати свої пости зображеннями, які можна закачати прямо з пристрою, або вказати їх URL.В додатку реалізований пошук по всіх темах форуму.

При необхідності придбати новий гаджет, звернутися за допомогою в сервісний центр або службу підтримки, програма надає користувачеві всі корисні посилання.
Додаток дає можливість не тільки спілкуватися на форумі з однодумцями, а й отримати кваліфіковану підтримку від фахівців нашої компанії.

Завантажити додаток можна на Google Play, або просто оновити його на своєму смартфоні. Зробіть це прямо зараз!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.