Оновлення Xiaomi Mi A1 до Android 8.0 Oreo - що нового

Оновлення Xiaomi Mi A1 до Android 8.0 Oreo

Нарешті, прошивка Android 8.0 Oreo стала доступна для установки на смартфон Xiaomi Mi A1. Новий софт поставляється з безліччю змін, про які ми і розповімо вам в цій статті

Покращений нижній док з додатками

Оновлення Xiaomi Mi A1 до Android 8.0 Oreo

Тепер ви можете зробити свайп вгору, щоб відкрити ящик додатків з будь-якого місця на екрані, вам більше не потрібно прокручувати від док-станції в нижній частині екрану.

Світлий інтерфейс шторки повідомлень

Оновлення Xiaomi Mi A1 до Android 8.0 Oreo

Темний фон верхньої шторки повідомлення і швидкі перемикання тепер зникли. Android Oreo приносить легкий користувальницький інтерфейс для шторки повідомлень і швидких перемикань режимів.

Швидкі посилання додатків

Оновлення Xiaomi Mi A1 до Android 8.0 Oreo

Якщо у програми є щось нове, що можна було показати вам, довге натискання на значок програми на головному екрані викличе меню з останнім повідомленням, а також з'являться важливі ярлики разом з віджетами додатка і «інформацією про програму» зверху. Включити це з налаштувань можна так: Програми та повідомлення> Повідомлення> Дозволити «точки повідомлень».

Канали повідомлень

Оновлення Xiaomi Mi A1 до Android 8.0 Oreo

Ще одна фішка Android Oreo – це Notification Channels (канали повідомлень). Додатки тепер можуть створювати різні категорії для повідомлень. Тривале натискання на повідомлення у шторці повідомлень призведе до створення спеціального меню, за допомогою якого ви зможете контролювати пріоритет і видимість кожного типу повідомлень, відправлених цим додатком.

Режим картинка-в-картинці

Оновлення Xiaomi Mi A1 до Android 8.0 Oreo

Наступний крок після функції поділу екрана Android N – це режим картинка-в-картинці. Сумісні програми можуть відображати вміст в плаваючому вікні, під час виконання інших завдань.

Автоматичне заповнення форм

Пам'ятайте, як браузер Chrome на зберігає інформацію, таку як номер кредитної картки, адреси, облікові дані і таке інше? Android Oreo для Mi A1 має одну таку функцію, яка розширює цю функціональність за допомогою Autofill Framework, дозволяючи додаткам створювати і підтримувати власний список даних автозаповнення, а потім заповнювати їх, коли це необхідно.

Нічний режим

Android Oreo представляє новий «нічний режим», який тепер можна активувати автоматично на основі встановленного часу, а також змінити його інтенсивність.

Розумне виділення тексту

Оновлення Xiaomi Mi A1 до Android 8.0 Oreo

Тепер в меню набору тексту вбудований штучний інтелект, заснований на вмісті обраного тексту. Якщо ви виділите наприклад посилання, то вам відразу буде запропоновано відкрити його в браузері Chrome. Зручно, чи не так?

Нові emoji

Оновлення Xiaomi Mi A1 до Android 8.0 Oreo

Старі emoji, які не змінювалися ще з Android 6.0 Marshmallow, були замінені на нові смайлики з Android Oreo. За дизайном вони залишилися колишніми, змінився лише їх зовнішній вигляд.

Миттєві додатки

Миттєві додатки (Instant Apps), які можуть запускатися моментально без фактичної установки, нарешті з'явилися на Xiaomi Mi A1. Спробуйте!

Захист Google Play Protect

Ви можете не помітити, але Google Play Protect в Oreo автоматично сканує додатки і решту файлів для вашої максимальної безпеки.

Нове меню батареї

Oreo являє собою не просто візуальне оновлення, а й нове меню акумулятора. Графік витрати заряду акумулятора тепер легше читати за допомогою меню в нижній частині головного меню, в якому конкретно вказується, яка частина вашої батареї і на що була витрачена.

Адаптивні значки

Такі ярлики будуть однаково добре виглядати як на простих HD екранах, так і на таких потужних Full HD дисплеях, як у смартфона Xiaomi Mi A1.

Wi-Fi Aware

Android Oreo поставляється з вбудованим API, в якому два пристрої, що працюють на Android O, зможуть виявляти їх в одній мережі Wi-Fi і можуть створювати між ними приватну мережу, хоча для користувача це не буде видно. Ця програма, в якому розробники додатків можуть використовувати його для подальшого розвитку функцій, заснованих на ньому.

Rescue Party

Нова функція, звана Rescue Party, входить до складу Android O, застосовує ряд швидких виправлень, коли ваш телефон повторно перезавантажується або коли додаток постійно падає, з метою зменшення зациклених перезавантажень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.