Охолодіться розумно з вентилятором SmartMi ZhiMi Electric Fan!

12 Липень 2018

Коментарі:

2
 12 Липня, 2018
 2

Літо ще не дійшло половини, а ми вже втомилися від спеки. Кондиціонер врятував би нас вдома, але споживання електроенергії робить його недешевим задоволенням. Електровентилятор може допомогти, але тільки він дме то надто сильно, то недостатньо, а «їсть» енергії не менше.
От якби був такий вентилятор, який розумів би прості людські потреби: повне управління силою і кутом обдування, робота за розкладом, автономність і економність.
Ви скажете: такий пристрій буде коштувати стільки, що за ці гроші простіше поїхати в Арктику і там охолоджуватися. А ось і ні!
Китайська компанія SmartMi (Zhimi), партнер екосистеми розумного будинку MiJia, створила такий диво-вентилятор, який втілить всі ваші очікування і навіть перевершить їх!

Дивіться самі:

1. Він легкий. Вага вентилятора SmartMi ZhiMi Electric Fan складає лише 3,6 кг. Його, що називається, можна носити з собою всюди. І ось чому.

SmartMi ZhiMi Electric Fan купити в Києві

SmartMi ZhiMi Electric Fan купити в Києві

SmartMi ZhiMi Electric Fan купити в Києві

2. Він автономний. Заряду батареї вистачить на 20 годин безперервної роботи далеко від розетки. Відніс вентилятор на пляж під час штилю – ось тобі прохолодний бриз!

SmartMi ZhiMi Electric Fan купити в Києві

3. Він ефективний. Сім лопатей можуть розігнати повітря до такої швидкості, що через розрідження, він стане прохолоднішим на один градус. І це дуже відчутно.

SmartMi ZhiMi Electric Fan купити в Києві

4. Він розумний. Вентилятор Zhimi може імітувати природний вітер, тобто, змінювати швидкість обертання випадковим чином. Дуже схоже на справжній рух повітря. Крім того, вентилятор слухається пульта управління, а також вашого смартфона, на якому встановлено додаток Mi Smart Home. Регулюйте швидкість обертання, кут повороту, стежте за зарядом батареї, налаштовуйте графік роботи.

SmartMi ZhiMi Electric Fan купити в Києві

SmartMi ZhiMi Electric Fan купити в Києві

SmartMi ZhiMi Electric Fan купити в Києві
5. Він красивий. Зроблений з міцного і красивого ABS-пластика, вентилятор SmartMi ZhiMi Electric Fan стане прикрасою будь-якого інтер’єру.

SmartMi ZhiMi Electric Fan купити в Києві
6. Він безшумний. Безщітковий електродвигун практично не створює шуму. Робоча величина звуку досягає 17 дБ, що порівняно з фоновим шумом вулиці за закритим вікном. На максимальних обертах шум становить близько 50 дБ.


Зрештою, він економний.
Крім цього, вентилятор Zhimi може стати частиною розумного будинку і приймати команди від інших додатків або пристроїв. Уявіть: ви лише відкрили вхідні двері, а вентилятор вже починає роботу з освіження кімнати.
Купити необхідний в умовах жаркого літа пристрій з родини розумних вентиляторів SmartMi, в Україні можна на сайті проекту Mode: Intelligence прямо зараз. Поспішайте, поки вас не випередили!

Увага! Коти до комплектації вентилятору не входять!

Коментарі

  1. Вячеслав сказав:

    Вы даёте обзор старой модели вентилятора фото вставляете от новой модели вентилятора!!!! А ссылку даёте на старую!!! Не хорошо. Кто вообще создаёт такие обзозы хоть немного вникает в то что он делает? Когда будет в Украине новая модель вентилятора?

    • Mi Messenger сказав:

      обзор отвечает фотографиям. ссылку на новую модель дать не можем, т.к. ее нет в наличии. в тексте это отразили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.