Щітка Xiaomi DOCTOR·B

У Xiaomi в асортименті є безліч цікавих гаджетів, продуктів для здорового способу життя і для розумного будинку. У цьому огляді поговоримо про доступні  зубні щітки Xiaomi DOCTOR·B. Ми впевнені, що вам вони сподобаються, а також розповімо про головну особливість цих щіток і чим вони краще аналогів.

Комплект поставки

Щітка Xiaomi DOCTOR·B

Щітки продаються як поштучно, так і сетом з 4-х штук. Кожна щітка упакована в окремий бокс із пластику. На його тильній непрозорій стороні є напис DOCTOR·B і короткі характеристики продукту. Лицьова сторона прозора, через неї видно саму щітку і її колір (4 на вибір). Ось вам один лайфхак: пакувальний бокс може виступати в ролі кейса для транспортування. Так що не викидайте його, він вам знадобиться у подорожі. На задній стороні кейса є круглі отвори для вентиляція і видалення вологи з боксу.

Дизайн

Щітка Xiaomi DOCTOR·B

За дизайном щітки DOCTOR·B майже нічим не відрізняються від інших зубних щіток, але це тільки на перший погляд. Ручка щітки має круглу форму і має дуже чіпке покриття. Для упору вказівного пальця передбачена кольорова силіконова вставка з рифленим покриттям (в точку). Знизу на торці розміщена наклейка з QR-кодом, щоб перевірити оригінальність продукту.

Щітка Xiaomi DOCTOR·B

Щітка Xiaomi DOCTOR·B

Ручка має антибактеріальне покриття, завдяки вкрапленням іонів срібла (виробництво матеріалу Німеччина). Сама щітка має три типи "щетинок", є білі, сірі і забарвлені у колір корпусу щітки. Виробник ниток – японська компанія Toray. Все дуже якісно та гарно зроблено.

Чистка зубів

Щітка Xiaomi DOCTOR·B

Головною особливістю цього продукту є конструкція щітки. Завдяки їй, підтримується Bass-метод очищення зубів. Про це свідчить напис на корпусі. (Support Bass Method). Принцип роботи простий: конструкція щітки дозволяє ефективно очищати не тільки верхню частину зуба, але і його основу біля ясен. Це досягається завдяки розташуванню ниток і їх різної довжини. Такий метод дозволяє виконувати профілактику захворювань зубів і ясен прямо у вас дома.

Особисті відчуття

Щітка Xiaomi DOCTOR·B

Щітка дуже приємна на дотик і міцно тримається в руках. Сама щітка дуже м'яка, але в той же час, після чистки зубів відчувається повноцінна чистота порожнини рота, як після використання щіток середньої жорсткості. Що ще було помічено протягом двох тижнів експлуатації: корпус щітки відштовхує вологу. Вам достатньо струсити її пару раз в руці, як на її корпусі практично не залишиться крапель. Очищається вона теж досить легко і просто. Досить пару раз провести по щітці пальцями під струменем води.

Щітка Xiaomi DOCTOR·B

Особисто мені, щітка DOCTOR·B дуже сподобалася. Вона легка, проста у використанні і йде з комплектним кейсом для зручного траспортування. Компанія Xiaomi знаходиться на вірному шляху, інвестую кошти ось в такі чудові компанії, які дарують нам класні продукти для щоденного використання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.