Офіційно: Xiaomi Redmi 5 і Redmi 5 Plus представлять 7 грудня

Redmi 5 та 5 Plus

Поточний 2017 рік добігає кінця, ми вже бачили багато чудових смартфонів Xiaomi, анонсованих в цьому році. Виробники смартфонів тепер прагнуть зробити екран телефону більше, але без збільшення розміру самого пристрою. Для досягнення цієї мети вони шукають різні рішення: від зменшення розміру рамок, до установки широкоформатних дисплеїв зі співвідношенням сторін 18: 9.

Компанія Xiaomi офіційно підтвердила, що її найостанніші новинки Redmi 5 і Redmi 5 Plus будуть представлені 7 грудня. Серед найцікавіших особливостей цих апаратів, виробник відзначає батареї, ймовірно на 4000 мАг і сучасні широкоформатні екрани зі сторонами 18:9. Варто нагадати, що Redmi 5 і Redmi 5 Plus будуть першими апаратами компанії з екранами з співвідношенням сторін 18: 9. До цього в лінійці виробника такі дисплеї ще ніколи не зустрічалися. Тож запам'ятайте дату 7.12.17!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.