Новий товар на краудфандінгу MiJia - яскраві дитячі кросівки

Платфрма для збирання коштів екосистеми розумного дому MiJia вже дала путівку на ринок 147 товарам, деякі з них вже стали світовими хітами продажів. Тепер прийшла черга яскравих дитячих кросівок, що допоможуть малюкам зручно і весело грати і займатися спортом, коли закінчиться зима.

Перший погляд на фотографії дитячого спортивного взуття дає чітке уявлення про якість палітри. Це відповідає суворому контролю якості у продуктах, які не виробляються безпосередньо компанією Xiaomi, але запускаються на її платформі.

Дитячі спортивні черевики Xiaomi оснащені губчастою підошвою, яка має амортизуючу здатність. Ця функція допомагає захистити дитячі коліна і дбати про розвиток м'язів ніг. Підошва має стільниковий дизайн, а також має більше протиковзних властивостей. Підбори мають форму підкови, щоб дати дітям певну стабільність під час ходьби або бігу. Верхня частина взуття виготовлена з лакованої перфорованої двоколірної тканини. Спинка також покрита світловідбиваючим матеріалом, який має максимальну яскравість, що відображається на відстані 50 метрів. Це гарантує увагу водіїв транспортних засобів.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.