Новий Конкурс «Чари Нового Року та Різдва»

Прийшов Новий 2018 рік, відгриміло Різдво, свята закінчилися. Але подарунки від NIS, MADV і Мережі Агенцій Гарящих Путівок не закінчуються ніколи!
Адже конкурс триває! Закріпити новорічні свята поїздкою в Європу з панорамним камерою MADVENTURE – непогана мета, чи не так?

Ретельно ознайомившись із заявками учасників конкурсу «Земля – ​​це унікальне місце», ми вирішили, що одного призового місця мало, настільки добре і круто підготувалися наші конкурсанти!
Тому в другому конкурсі призів буде вже два: переможець, який посів перше місце, традиційно отримає поїздку на двох до Європи (8 днів, 7 ночей) + панорамну VR-камеру MADV 360 °, а учасник, який посів друге місце, буде заохочений універсальної батареєю ZMi Powerbank 10 000 mAh Type-C White (QB810)!

З 15 січня починається другий конкурс, присвячений магії новорічних свят «Чари Нового Року та Різдва».
Поділіться з нами і всім Mi-спільнотою вашим креативом і веселими емоціями, з якими ви зустріли Новий Рік!

Умови конкурсу

1. Конкурс починається 15 січня і закінчується 30 січня о 15-00.
2. Учасник конкурсу повинен бути підписаний на нашу групу в Facebook і на групу нашого партнера Мережі Агенцій Гарящих Путівок. Наявність підписки буде в обов'язковому порядку перевірятися при відборі фіналістів і переможців. Якщо підписка буде відсутня, журі виключить даного учасника з голосування.
3. Реєстрація проходить в спеціальній темі на нашій сторінці Mi Fans Ukraine – Mi Україна в Facebook. Тут кожен учасник повинен буде:

а) Викласти 2 фото і 1 відео з обов'язковим голосом і участю конкурсанта.
Тема фото і відео: Відпочинок на свіжому повітрі, природа, подорожі. Тобто має бути фото учасника не просто з дому або з роботи, а з місць проведення часу, таких як: за містом, в парку, на озері, морі, в лісі і т.д.
Креативні фото і відео оцінюються вище стандартних.
б) Написати два коротких розповіді на тему:
            1. Коли я поїду подорожувати, я б хотів взяти з собою панорамну камеру MADV 360 тому, що вона …
            2. Тур, в який я б хотів поїхати з Мережею Агенцій Гарящих Путівок (назва туру) … тому що …

За результатами відбору журі вибирає 15 фіналістів, між якими за допомогою сервісу випадкового вибору відбувається розіграш головних призів:

1 місце – камера + тур на 2 людини,

2 місце – павербенк.

Головний переможець отримує інструкцію по фото і відео зйомці його поїздки.

Додаткова інформація
1. З кожним переможцем буде укладено спеціальну угоду, згідно з яким він повинен буде:
   а) Відправитися в тур в зазначені терміни (найближчий місяць).
   б) Зняти і відправити нам не менше 10 панорамних фото і панорамне відео свого турне (короткий відео-журнал кожного дня, який буде прописаний в індивідуальній інструкції туриста).
2. Якщо переможець не може поїхати в зазначені терміни, то камера і тур у нього вилучаються і розігруються між іншими фіналістами.
3. З умовами Європейського Тура ви можете ознайомитися на сайті Мережі Агенцій Гарящих Путівок.

Учасникам конкурсу забороняється
• Бути молодше 18 років і брати участь в конкурсі;
• Викладати напівголі або оголені фото і відео;
• Викладати провокаційні фотографії або фото заборонених законом дій (насильства, вживання наркотиків, знущання над тваринами і т.д.).
• Писати провокаційні або заборонені законом тексти;
• Учасникам і коментаторам конкурсу забороняється коментувати особистості або фізичні особливості учасників, ображати їх за національною ознакою і т.д.
• Вживати ненормативну лексику, її транслітерацію або замінники.
За будь-яке з цих порушень відбудеться блокування користувача на сайті Спільноти та виключення його з конкурсу.

Як отримати призи?

Переможцям необхідно, після завершення конкурсу, надати партнеру Спільноти шанувальників продукції екосистеми Xiaomi в Україні, компанії NIS, свої особисті дані у вигляді імені, адреси і телефону для організації вручення призу.

Беручи участь в конкурсі, ви погоджуєтесь на отримання, обробку та зберігання ваших особистих даних Зазначеною організацією.
Ці дані будуть оброблятися, і зберігатися відповідно до Закону про Захист особистих даних, але не будуть передані третім особам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.