Ті, хто працює на ноутбуках Xiaomi, майже завжди викоритсовують тачпад, тому що він зручно реалізований у цих комп'ютерах. Але для деяких задач потрібна зщовнішня миша. І тут Xiaomi пропонує дуже гарне рішення, що має назву Mi Mouse. Компактна, дуже точна, легка і зручна миша вже давно стала улюбленим аксесуаром для багатьох користувачів. 

Єдине, що могло не влаштовувати їх – це наявні кольори. Білий, чорний та рожевий не мгли вдовольнити всіх. Тому Xiaomi випустила нейтральний сірий варіант. Цей колір ідеально підійде для повсякденної офісної роботи.

Mi Mouse Grey

Миша Mi Mouse вироблена з ABS пластику, має  міцні деталі і високу точність завдяки датчику з роздільною здатністю 1200 DPI. Вона має два режими бездротового з'єднання – радіозв'язку з USB приймачем та Bluetooth. Це дозволяє працювати з двома пристроями: двома комп'ютерами, або комп'ютером та телевізором, швидко перемикаючись між ними одним натисканням кнопки.

Mi Mouse – зручне рішення для управління пристроями, має сучасний дизайн і зручне управління. Новий колір зробив її ще привабливішою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.