Новий геймпад вiд Xiaomi на замiну старому

Xiaomi Mi Gamepad

Як ви знаєте геймпад Mi Gamepad вже давно знятий з виробництва. Замість нього, компанія Xiaomi анонсувала на краудфандінгу новинку.  Вiн оснащений сенсорним датчиком, 6-осьовим гіроскопом і процесором, завдяки чому ідеально розпізнає рухи рук з мінімальною затримкою пiд час гри. За словами розробників, геймпад адаптований для шутерів і гонок, проте, прекрасно підійде в іграх з іншим жанром (аркади та iнше). Головне, щоб сама гра підтримувала геймпад. Більш того, джойстик підтримує контент зі 120 кадрами в секунду, що велика рідкість на сьогоднi.

Xiaomi Mi GamepadXiaomi Mi GamepadXiaomi Mi Gamepad

Що стосується характеристик, то все також на рівні: акумулятор на 300 мАг витримає 80 годин гри. Модуль Bluetooth 4.0 BLE (Low Energy) з низькими енергетичними затратами постарається знизити розряд акумулятора. Тут підтримуються пристрої з діагоналлю екрана від 3.5 "до 6.8". Однак, якщо ваш смартфон працює на Android нижче версії 4.4 або iOS версії нижче 7.1.2 (Bluetooth < 4.0), пограти не вдасться. Як вам новинка?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.