Новинки з краудфандінгу: гаманці RunMi 90 Points та дитячий проектор XGIMI iMea

Сьогодні Xiaomi на своїй краудфандінговой платформі MIJIA представила декілька нових продуктів, серед яких гаманці від партнера RunMi 90 Points та розумний проектор для дітей XGIMI iMea.

Гаманці RunMi 90 Points

У продажу буде декілька моделей, серед них: звичайний класичний гаманець, кардхолдер і гаманець на замку. Обидві новинки ручної роботи і виконані у темних кольорах. Що класичний, що гаманець на замку, мають по одному відсіку для кредиток і готівки.

Проектор XGIMI iMea

Проектор від партнера з екосистеми Xiaomi – XGIMI. Він виконаний у формі сфери і має невеликий монохромний дисплей у формі очей. Проектор працює на мінімальній відстані від стіни 80 см та ідеально підійде для маленьких дитячих кімнат, його розмірии складають всього 131x135x133 мм, а вага 0.82 кг. Формат відео, в якому показує проектор становить 16: 9. Усередині встановлений процесор з тактовою частотою 1.5 ГГц на ядро, з 2 Гб ОЗП DDR3 і 16 Гб флеш-пам’яті eMMC. XGIMI iMea позиціонується як проектор для дітей, у нього є можливість управління зі смартфона і таймер відключення.

Яка з новинок вам сподобалася найбільше? Розкажіть у коментарі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.