Сьогодні на конференції Xiaomi було презентовано три нових товари – потужний лазерний проектор Mi Laser Projector, оновлений гіроскутер Ninebot Plus і ультразвукова зубна щітка.

Придивимося до гіроскутера.

Після поглинання Segway і виходу у такий спосіб на американський ринок, компанія Ninebot, яка у свою чергу стала партнером Xiaomi, стала ще успішнішою. І якщо раніше всі гіроскутери називали Сегвеями, то тепер все частіше звучить слово Найнбот.

Ось новому Найботу ми і присвятимо цю статтю.

Ninebot Plus дещо змінив свою зовнішність. Його керуюча стійка стала коротше і додала у товщині.


Є деякі зміни і у інтерфейсі. Наприклад, тепер передні вогні змінюють колір в залежності від напрямку руху найнботу.


Підвищилася потужність пристрою. Тепер скутер може проїхати на одній зарядці 35 км і везти груз до 100 кг. Збільшилася площа простору для ніг, а також кліренс. Одинадцятидюймові шини мають покриття, що запобігає ковзанню.


Новий гіроскутер має також систему машинного навчання, яка слідкує за діями людини і підлаштовує найнбот для найбільшої зручності водія.Ninebot Plus тепер можна використовувати як грузовик. Він може перевозити грузи, для цього в нього є відповідне місце. А у поєднанні з пультом дистанційного керування, його можна використовувати як моторізовану “кравчучку” у поході на базар. Скутер буде слухняно слідувати за вами і везти ваші покупки.


До того ж, на Ninebot Plus можна начепити камеру і знімати динамічне відео з точки зору собаки.

Ціна нового гіроскутера Ninebot Plus практично не змінилася у порівнянні із попередником і складає близько 500 доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.