Новинка: крісло-масажер Momoda на краудфандінгу Xiaomi

Крісло-масажер Momoda на краудфандінгу Xiaomi 1

Xiaomi продовжує розширювати свою лінійку гаджетів для розумного будинку MIJIA. Сьогодні був представлений ще один продукт на краудфандінгу, а це вже, на хвилиночку, 124-й товар. Новинка являє собою смарт-крісло з вбудованим масажером.

Крісло-масажер Momoda на краудфандінгу Xiaomi

Крісло для масажу виробляється компанією Momoda і має логотип цієї компанії. Крісло оснащене L-подібним дизайном та пропонує комплексний масаж всього тіла: від шиї до ніг. Інтенсивність масажу можна регулювати самостійно. Його корпус виготовлений з екологічно чистої міцної поліуретанової шкіри.

Крісло-масажер Momoda на краудфандінгу Xiaomi 3

А ось і розумні функції: це масажне крісло можна підключити до програми MIJIA на вашому смартфоні, щоб встановити та відрегулювати вбудовані режими, а також налаштувати власний масажний режим. У програмі є різні режими, такі як режим інтенсивного масажу, заспокійливий режим, та режим поліпшення сну. Окрім цього, користувачі також можуть вручну змінювати кут положення крісла та способи масажу.

Крісло-масажер Momoda на краудфандінгу Xiaomi 4

У Китаї новинка була оцінена в 3999 юанів, або $602 і в даний час доступна для голосування та фінансування на краудфандінговій платформі Xiaomi. Товар буде продаватися вже з 9 грудня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.