[Нові пристрої] Розумні штори від партнера екосистеми Xiaomi

На відміну від неспокійного сусіда Кім Чен Ина, який спить і бачить Америку в ядерних руїнах, китайські компанії дуже плідно використовують американські ідеї, причому з таких несподіваних джерел, що дядько Сем тільки встигає чухати свій зоряно-смугастий капелюх.

Знала б одноока
Надін, персонаж нашумілого свого часу психоделічно-загадкового серіалу “Твін Пікс”, одержима винаходом безшумних штор, що через чверть
століття Xiaomi не просто згадає про її ідеї, а створить щось набагато
привабливіше – розумний механізм для практично повної інтелектуалізації процесу шторокерування!

Aqara Smart Curtain – ось ім’я девайса, покликаного зробити новий рішучий крок в процесі атрофування м’язової маси користувачів Mi-гаджетів.

Система “розумний будинок” скоро знищить людство!” – так, або приблизно так недавно висловився відомий фізик-теоретик Вільям Хокінг про перспективи розвитку штучного інтелекту. Чи не нові смарт-штори від Xiaomi він мав на увазі?

Безшумний (30 дБ) і вельми енергоефективний привід, мало того, що підключається до датчиків системи управління домашнім начинням Mi Home і повністю управляється зі смартфона по протоколу ZigBee, що дозволяє налаштувати час закриття і відкриття штор, дана система також автоматично реагує на користувача, що підійшов помилуватися завіконними красотами

Тут би ще розумну систему розпізнавання образів від флагманського смартфона Mi 6 додати, а то бозна, в якому вигляді людина до вікна підійшла. Та й функція припинення закривання в разі наявності перешкоди трохи спантеличує. Раптом спробує невдалий “казанова” за фіранками сховатися, а вони і зупиняться, зачепившись за яку-небудь деталь, що випирає? Не біда! Легким дотиком штори знову приводяться у рух.

Якщо ж возитися з телефонними настройками немає бажання, можна скористатися спеціальним датчиком і дистанційно послати двигуну необхідну команду. А в цілому, Xiaomi як завжди порадувала дуже цікавою розробкою.

Нам же залишається сподіватися, що погубить все-таки людей не пиво, і не система “розумний будинок”, і продовжувати боротися з домашньою рутиною за допомогою найновіших досягнень Mi-інтелекту.

І якщо третій сезон “Твін
Пікс” тільки готується 21 травня вийти на екрани, і далеко не факт, що безшумні штори від Надін таки будуть представлені світу, то Aqara Smart Curtain вже доступна для попереднього замовлення в Китаї за ціною $ 145.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.