Нова посудомийна машина Viomi Internet Dishwasher з'явилася на краудфандінгу MiJia

В екосистемі розумного дому MiJia велика увага придыляється кухонному споряддю. В екосистемі вже є розумні чайник, рисоварки, очисники води, індукційні плити, витяжки, але досі не вистачало одного елемента – посудомийної машини. Компанія Viomi, відома своїми розробками пристроїв для очищення води, вирішила заповнити цю нішу і презентувала імпульсну посудомийну машину Viomi Internet Dishwasher.

Viomi Internet Dishwasher

Пристрій складається з двох рівнів відділу для посуду. Вага посуду в сверхньому може досягати 5 кг, в нижньому – до 13 кг.

Цю машину відрізняє ефективна схема напрямків струменів води, тому для миття однакового об'єму посуду інші машини витрачають до 20 літрів води, а Viomi Internet Dishwasher – лише 7 л.

Viomi Internet Dishwasher

Також гарно працює система дезинфекції і висушування посуду. Схема потоків гарчого повітря сприяє швидкому висушуванню. Температура при висушуванні досягає 70 градусів.

Viomi Internet Dishwasher

Керується машина за допомогою, сенсорної панелі, а процес завантаження та вивантаження настільки зручний, що з ним впорається навіть дитина.

Посудомийна машина Viomi Internet Dishwasher працює з додатком Mi Home, з яким зв'язується по протоколу Wi-Fi. За допомогою додатку можна керувати режимами миття посуду, часом, температурою, а також, розкладом миття. 

Viomi Internet Dishwasher

В машині легко досяжні отвори для миючих засобів у рідкий, порошковій формі, а також хімікатів для прочищення зливу.

Ось схема встановлення Viomi Internet Dishwasher на кухні і довжина необхідних шлангів та дротів. 

Живиться посудомийна машина Viomi від стандартної електромережі 250В/10А/50Гц і споживає 1800 Вт. Тиск водяних струменів складає від 0,1 до 1МПа. 

Viomi Internet Dishwasher

Важить пристрій 31 кг.

Viomi Internet Dishwasher

Посудомийна машина Viomi Internet Dishwasher незабаром з'явиться в Україні у магазинах офіційного дистриб'ютора продукції Viomi – мережі магазинів розумного дому Mi Home&Service.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.