Нова подушка 8H Butterfly-Shaped Pillow Neck Care 2H - допоможе гарно виспатися

Краудфандінговий майданчик Xiaomi продовжує анонсувати новi продукти. Сьогоднi новинка – ортопедична латексна подушка 8H – Butterfly-Shaped Pillow Neck Care 2H. Подушка виготовлена ​​з латексу, що поставляється прямо з Таїланду, а наволочка, що йде в комплекті – виконана зi 100% бавовни, що вирощена у китайській провінції Тьяньжу. Уже не перший раз чуємо про бавовону з цієї провінції і, треба сказати, вона досить якiсна. Сама тканина дуже м'яка і ніжна для максимального комфорту.

Подушка Xiaomi 8H Butterfly-Shaped Pillow Neck Care 2H дизайн

Подушка Xiaomi 8H Butterfly-Shaped Pillow Neck Care 2H колiрНова подушка Xiaomi 8H Butterfly-Shaped Pillow Neck Care 2HПодушка Xiaomi 8H Butterfly-Shaped Pillow Neck Care 2H цiна

Butterfly-Shaped Pillow Neck Care 2H досить компактна: 50х30х10 см і звужується до 6 см у вузькому місці. Важить вона всього 650 грам, що досить мало, як для латекса. Завдяки своїй нестандартній формі і здатності моментально прийняти потрібну форму, виріб дозволяє вибрати будь-яке зручне положення для шиї і голови. Це, в свою чергу сприяє розслабленню м'язів шийного відділу, зниження навантаження на шийні хребці, стабілізації кровообігу цього району і в цілому забезпечує правильний сон. Вартість Butterfly-Shaped Pillow Neck Care 2H становить 139 юанів в Китаї. Дуже адекватна ціна за таку корисну рiч у дiм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.