Незвичайний килимок для миші з бездротовою підзарядкою MIIIW Smart Mouse Pad зібрав гроші на краудфа

MIIIW Smart Mouse Pad – це килимок для миші. Він зроблений з багатошарового TPU матуріала, що поєднує гнучкість силікону та твердість пластику. Килимок гарно виглядає і може прикрасити стіл керівника в офісі, або геймера у звичайній квартирі. 

MIIIW Smart Mouse Pad

Але є у нього і особливість, якої досі ніхто не бачив. Він може заряджати смартфони, які треба просто покласти на нього. Звичайно, зарядяться лише ті смартфони, що підтримують бездротову зарядку. Саме в ній ховається секрет цього пристрою. 

Зарядна станція бездротової зарядки Qi підтримує швидку зарядку, а також дуже гарно виглядає. За допомогою єдиної функціональної кнопки можна вмикати чи вимикати пристрій, та міняти колір підсвітки. 

MIIIW Smart Mouse Pad стане у нагоді буквально всім, хто багато часу проводить перед комп'ютером чи ноутбуком. Цей дійсно корисний пристрій, тому він вже в кілька разів перевищив потрібну для початку виробництва суму і незабаром надвійде до продажу. 

MIIIW Smart Mouse Pad

За несподіване дизайнерське рішення MIIIW Smart Mouse Pad вже отримав дуже престижну нагороду – Reddot design Award 2018.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.