Не дайте комарям жодної краплі крові!

Літо – це зелене листя, яскраві квіти, сонце, море і … комарі. Від комах немає порятунку ніде, і вони приносять відчутний дискомфорт в найромантичнішу обстановку.
Щоб позбутися неприємного сусідства і можливих проблем зі здоров'ям, які можуть викликати деякі види комарів, потрібно вживати активних заходів.
Це або використання спреїв і кремів, спеціальні пастки для комах або новий пристрій з екосистеми розумного будинку MiJia.


Називається воно Mijia Home Mosquito Repellent і його головне функцією є відлякування настирливих кровососів.
Це друге втілення репелента MiJia. Але воно кардинально відрізняється від першого.
Тепер Mijia Home Mosquito Repellent – це сучасний дизайн, стовідсоткова фукнціонального і ефективність.


Корпус пристрою зроблений з ABS пластику, що забезпечує йому міцність і статусний зовнішній вигляд. Інші сім складових частин теж пластикові і підлягають переробці після закінчення служби пристрою.
Mijia Home Mosquito Repellent активується натисканням кнопки та поворотом верхньої частини, що вмикає таймер і вентилятор. Діюча речовина Aspen Pharma виробництва Японії розсіюється по приміщенню площею до 28 кубометрів і протягом десяти годин позбавляє вас від комарів.


Працює пристрій від однієї батарейки ААА, якої вистачає на 30-45 днів в залежності від інтенсивності використання.
Mijia Home Mosquito Repellent можна зробити частиною розумного будинку, підключивши до додатка Mi Home. Це уможливить його роботу за розкладом і в залежності від стану інших компонентів домашньої екосистеми пристроїв.


Незабаром Mijia Home Mosquito Repellent з'явиться і в Україні в мережі виставкових залів проекту MI (Mode: Intelligence).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.