Найшвидший у свiтi електрокар NIO EP9 може працювати на MIUI 9

У листопаді минулого року в Лондоні була офіційно представлена ​​перша серійна модель найшвидшого в світі електрокара NIO EP9. Сьогодні, компанiя Xiaomi випустила тізер, в якому вказала на те, що автомобіль буде керуватися операційною системою MIUI 9. На тізері зображений трек для перегонiв в формі цифри «9» з написом «найшвидша мобільна операційна система, яка веде найшвидший електричний суперкар» і «MIUI X NIO» в нижній частині изображення.

Інформація про те, як саме MIUI 9 буде реалізована в EP9, не повідомляється. Мобільна операційна система може бути інтегрована в функції керування автомобілем, такими як розблокування автомобіля, настройка його функцій або навіть дистанційне керування машиною. Варто нагадати, що Xiaomi є партнером NIO в якості одного з шести інвесторів компанії, а одним з шести власників EP9 є генеральний директор Xiaomi – містер Лей Цзюнь. Більше подробиць про новинку ми дізнаємося трохи пізніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.