Навушники 1MORE Triple Driver визнані кращими серед навушників до 100 доларів

В екосистемі Xiaomi нещодавно сталося маленьке свято: окрім світових нагород за дизайн, ще одну отримав пристрій, який виробляється компанією 1More. Це – навушники 1MORE Triple Driver.

Цей прогресивний пристрій, який був розроблений володарем декількох премій Греммі, звукоінженером Лукою Бін’ярді, має три звукових драйвери, які забезпечують чудове звучання в усіх трьох частотних діапазонах.

Окрім неперевершенного звуку, навушники 1MORE Triple Driver мають видатний дизайн і упаковку, яка сама є витвором маркетингового мистецтва.

При цьому, коштують вони сто доларів, що робить їх недосяжними для конкурентів.

Ось що пише оглядач The Verge про навушники 1MORE Triple Driver:

“Я слухав Triple Driver за $ 99 і Quad Driver за $ 199 три місяці, і я повинен сказати, що вони дійсно переможці. Точність і ясність їх звуку виправдовують ціни у кілька разів вище. Але це більше, ніж просто технічна перевага , Ці навушники просто приємно слухати “.

“… [1MORE] сподівається виграти, просто пропонуючи чудовий звук за неперевершеною ціною”
“… приємно знайти нову компанію, яка входить у бізнес як конкурентноздатна, як персональний звук з власною акустичною архітектурою”.
“Як вважають 1 More,” пласка [частотна характеристика] гарна, а пласка і трохи любові краща “. Одним словом, Triple Drivers дають вам більше кохання, а Quad Drivers пропонують більше точності та вишуканості “.

На грунті особистих вражень від цих прекрасних навушників я можу сказати, що все, що сказав експерт, правда.

В цьому можна переконатися вже зараз, завітавши до Mi Home у ТРЦ “Городок”, або “Метрограді” в Києві, або придбавши видатні навушники 1MORE Triple Driver у фірменному магазині екосистеми Xiaomi в Інтернеті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.