Наступний флагман Xiaomi отримає Qi зарядку

Xiaomi Qi

У майбутніх пристроях Xiaomi з'явиться вкрай корисна функція. Саме такий висновок можна зробити після того, як китайська компанія з'явилася в списку Консорціуму бездротової електромагнітної енергії – групи технологічних фірм, метою якої є просування стандарту бездротової зарядки Qi. У Xiaomi поки ніяк не афішують цю подію і не дають ніякого офіційного коментаря з приводу приєднання до цієї спільноти. Але в мережі вже почали з'являтися чутки про майбутні пристрої компанії.

Приєднання Xiaomi до Консорціуму бездротової електромагнітної енергії означає те, що компанія зацікавлена ​​в використанні цієї технології у своїх продуктах. За деякими даними, першим девайсом китайського виробника з підтримкою функції бездротової зарядки стане наступний флагманський смартфон Xiaomi Mi 7.

Відзначимо, що деякі останні пристрої, такі як Samsung Galaxy S8 та S8 Plus, iPhone 8, 8 Plus і X, підтримують бездротову зарядку на відстані до 30 см при використанні спеціального обладнання. Не виключено, що власники Xiaomi Mi 7 зможуть заряджати гаджети теж «по повітрю». Слідом за смартфонами, Xiaomi може реалізувати підтримку бездротової зарядки і в інших своїх продуктах для «розумного» будинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.