Надлегкий зовнішній акумулятор на 20000 мАг від ZMi

Мережа Wi-Fi настільки щільно оплутала земну кулю та проникла до всіх видів транспорту, що вже майже нема місця, де володар смартфона чи лептопа почував би себе вільним від тенет всесвітнього павутиння. І хоча виробники електронних гаджетів наввипередки нарощують ємність внутрішніх акумуляторів згаданих пристроїв та працюють над підвищенням їх енергоефективності, постійна можливість користувачів бути підключеними до Інтернету робить свою справу. А різноманітність сучасного програмного забезпечення, яке потребує все більше ресурсів, забиває останнього цвяха в труну самодостатності автономного живлення.

Тому й не диво, якими гігантськими кроками розвивається ринок компактних зовнішніх акумуляторів. Звісно, таскати за собою важку валізу приємності не багато, тому тенденції розвитку цього ринку зрозумілі. Але це вже не звичні “Citius, Altius, Fortius!”. Кишенькові акумулятори нині розробляються відповідно до концепції “Менше, легше, довше!”. І симпатичніше, звичайно. Бо, якщо чоловікам не так вже й багато діла до зовнішнього вигляду зарядного пристрою, то для жінок, які вимушені витягати їх з сумок від Chanel та клатчів від Gucci, дизайн пристрою інколи переважає всі інші його характеристики і властивості. Як, до речі, і з автомобілями. Чоловіки зрозуміють, про що ми.

Ну, а тепер, зустрічайте! Безумовно елегантний, з міцного пластику ABS, виконаний у стильному чорному кольорі, з ємністю 20000 мАг, здатною аж сім разів задовольнити 7-й iPhone та навіть повністю зарядити такого монстра енергоспоживання, як Mi Notebook Air, найлегший у своїй ваговій категорії – зовнішній акумулятор ZMI QB820. Але ж і крім маленької ваги та великої ємності цьому пристрою є чим похвалитися. Він одним із перших подібних “зарядок” підтримує стандарт USB Power Delivery, причому на всіх 3-х USB-виходах. До того ж один сокет має формат Type-C, що робить можливим використовувати технологію Qualcomm Quick Charge 2.0/3.0 та заряджати підключені пристрої так швидко, ніби вони отримують живлення від стаціонарного джерела потужністю 40 Вт.

Корпус обладнано стандартним набором з чотирьох індикаторів заповненості батарей та індикатора, що показує швидкість зарядки. При підключенні споживача до акумулятора миттєво виконується розпізнавання моделі і параметрів підключеного гаджета, і процес зарядки відбувається за оптимальних значень струму та напруги в одному з доступних режимів: 5 В – 2.4 А, 9 В – 2 А, 12 В – 1,5 А. Причому зарядка може проводитись одночасно як через USB Type-C, так і через обидва інші входи. А при підключенні, наприклад, до ноутбука, ZMI QB820 може ще й виступати одночасно в ролі хаба і забезпечувати додатковий USB-вхід пристрою, що заряджається. Для компактних ноутбуків з малою кількістю виходів, до яких зазвичай підключаються додаткові аксесуари на кшалт миші, клавіатури, зовнішнього накопичувача, то є не аби яким плюсом.

Не можна оминути увагою і можливість проводити мікрозаряджання, тобто безпечно наповнювати енергією такі тендітні та вимогливі до джерела струму прилади, як Bluetooth-гарнітури, фітнес-трекери, годинники тощо. Отже, ми вважаємо, що прем’єра удалась, новинка вийшла вдалою і, без сумніву, сподобається споживачам та напевно стривожить конкурентів. Але останнє слово, як завжди, за гаманцями покупців, хай не переводяться в них грошенята!

Придбати офіційний зовнішній акумулятор ZMI 10 Powerbank 10 000 mAh USB-C в Україні можна ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.