Набір пристроїв Aqara для розумної спальні

2 Липень 2018

Коментарі:

2
 2 Липня, 2018
 2
Категорія: Екосистема

Мрія про розумний будинок, всіма пристроями якого можна керувати за допомогою одного пристрою, пульта дистанційного керування або смартфона, вже стала реальністю.
Її можна втілити в реальність за недовгий час і порівняно невисоку ціну.
Цей набір розумних пристроїв випускається компанією Aqara, що є партнером екосистеми MiJia.
Познайомимося з набором пристроїв Aqara для спальні.


Набір упакований в коробку, під верхньою кришкою якого зображена графічна інструкція з підключення і використання пристроїв, а на нижній – інструкція користувача.


У коробці розташовані дві розумних розетки, три вимикача і набір датчиків. Вони зроблені з білого пластику, який може здатися марким, але насправді він легко очищається і пристрої зберігають свіжий вигляд протягом довгого часу.


Також додається чотири набори гвинтів кріплення і кронштейн для датчика руху.


Перша розумна розетка є партнером кондиціонера. Її можна встановити поруч з кондиціонером і керувати ним за допомогою всього набору розумних пристроїв.

 


Потрібно вставити партнера в звичайну розетку, а в нього включити кондиціонер. Також до нього можна під’єднати будь-яке інший пристрій – світильник, музичний центр, електричний прилад, споживання енергії яким потрібно моніторити.
Також можна включити в цю розумну розетку пристрій, що працює по протоколу ZigBee.


Другий пристрій – це смарт-розетка з протоколом ZigBee. Її можна використовувати як звичайну подвійну розетку. Вона має бездротовий інтерфейс, і її можна включати дистанційно за допомогою смартфона або керуючого хаба Aqara. Пристрої Aqara завжди відрізняються високою якістю. На цьому знімку видно, що смарт-розетка набагато краще зроблена, ніж розетка іншого виробника.

Смарт-розетка має індикатор активності і кнопку скидання.
Також по протоколу Bluetooth смарт-розеткою можна керувати за допомогою смартфона, а сам пристрій може комутувати інші пристрої розумної спальні Aqara по протоколу ZigBee.
У спальні цю розетку можна використовувати для управління світильниками, розумними шторами, і іншими пристроями.


Також в наборі є бездротові вимикачі. Вони працюють по протоколу FireWire і можуть управляти світловими приладами.
Набір містить один однопанельних і два двохпанельних вимикачів.


Крім них є комплект датчиків і почнемо ми з знайомства з датчиками температури і вологості.
При певних налаштуваннях програми, датчики Aqara можуть бути використані для відпрацювання сценаріїв управління пристроями в залежності від умов навколишнього середовища.


Також в наборі для спальні є датчик руху. При виявленні руху, він може включати або вимикати світло, сигналізацію, відкривати штори, включати інші пристрої, такі як кондиціонер або камери спостереження.

Як бачимо, набір пристроїв для розумної спальні Aqara може принести більше комфорту у ваше життя, зберегти ваш час і взяти в свої руки управління всіма розумними пристроями вашого будинку.
Створення сценаріїв дозволить об’єднати в одну інтелектуальну мережу всі споживачі електричного струму і управляти всіма ними за допомогою смартфона.
Розумні пристрої Aqara – майбутнє вашого розумного будинку.

Коментарі

  1. Вітман сказав:

    Усе чудово,але ,окрім датчику руху,все в Україні не застосуєш. Або треба переробляти під китайські вилки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.