На Xiaomi Mi 4 встановили Windows PE

Девелоперу вдалося запустити операційну систему Windows PE на смартфоні Xiaomi Mi 4, тобто на мобільному пристрої, який прямо «з коробки» працював на базi MIUI (Android). Для тих хто не знає, збірка Windows PE – це свого роду «урізана версiя Windows», призначена для установки на будь-які електронні пристрої, якi оснащено ARM-процесорами. Вона здатна запускати лише певний набір ПО, доступного в Windows Store.

Як працює Windows на вкрай популярному смартфоні Xiaomi поки що невідомо, оскільки при запуску операційної системи виникають помилки, що не дозволяють потрапити на робочий екран. Втім, це лише питання часу, помилки повиннi бути в повній мірі вирішенi в найближчі кілька тижнів. Спочатку розробник мав на меті довести всьому світові, що установка оптимізованої під ARM-процеси Windows PE можлива на абсолютно всі електронні гаджети, що задовольняють мінімальним системним вимогам. Але, тепер йому хочеться зробити щось більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.