На краудфандінгу MiJia - портативна бігова доріжка

Несподіваний товар потрапив на краудфандінгову платформу MiJia і вже отримав фінансування за рахунок замовників. Це портативна бігова доріжка, яку можна використовувати вдома.

Товар презентувала компанія Goldsmithі LTD з Пекінського бізнес- і технологічного інкубатора. 

Справді, чому не зайнятися фітнесом прямо вдома, коли йти в зал немає часу чи змоги? Для цього дуже доречна домашня бігова доріжка. Її головні переваги – компактність і функціональність. 

Вона легко вміщується під ліжком, висота пристрою складає трохи більше 12 сантиметрів, а довжина у складеному стані – 82 см. при ширині 54 см.  У розкладеному стані довжина доріжки складає 143 см.

Бігова доріжка має режими швидкості від 0,5 км/год до 6 км/год і призначена для людей віком до 60 років і вагою до 90 кг. Тому, товстунам, щоб користатися портативною біговою доріжкою, доведеться схуднути.

Пристрій сумісний з додатком Mi Home і ним можна керувати за допомогою смартфона. 

У активному режимі бігова доріжка споживає 746 Вт, тобто користуватися нею треба обережно. нез абуваючи про витрати електричної енергії. 

Матеріал рухомої поверхні – гіпоалергенний силікон. 

Вага пристрою – 28 кг, тому носити бігову доріжку з собою навряд чи буде комфортно, якщо ви не користувалися до цього набором для фітнесу Move It Fitness Set

А ось дома перетягувати її з місця на місце і складати буде під силу навіть дівчині середньої статури.

Тому домашня бігова доріжка WalkingPad light є бажаним пристроєм в квартирі кожного, хто займається сидячою роботою і не має часу тренуватися у залі для фітнесу.

За попередніми замовленнями, цей пристрій може опинитися і в Україні, в мережі магазинів екосистеми розумного дому Mi Home&Service.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.