На краудфандінгу MiJia - перша комп'ютерна миша зі сканером відбитків пальців

Нова миша, яку виробляє партнер екосистеми MiJia компанія Jesis, зовні виглядає як звичайна дротова комп'ютерна миша, але якщо придивитися, можна побачити перед коліщатком датчик відбитків пальців. 

Це є маленькою революцією у комп'ютертній індустрії, тому що подібні засоби безпеки є поки що лише у вигляді окремого датчика відбитків, що використовується у організаціях з найвищими рівнями безпеки, або датчик, вмонтований у тачпад, що стає вже звичною деталлю ноутбуків високого класу, зокрема, Mi Notebook 15,6.

Jesis Smart Fingerprint Mouse

Обидва способи розблокування комп'ютера потребують окремої дії.

Тепер це стало набагато простіше.

Jesis Smart Fingerprint Mouse

Одне торкання до миші – і Відновз розблоковано, паролі більше не потрібні. За допомогою такої миші можна налаштувати авторизацію у будь-якому сервісі, сайті, соціальній, або платіжній мережі. 

Не треба вводити свої дані у безліч форм авторизації, що давно вже не безпечно, оскільки існує така ж безліч вірусів, що перехоплюють введену вами з клавіатури інформацію. Миша MiJia Smart Fingerprint Mouse зробить це безпечно і швидко.

Jesis Smart Fingerprint Mouse

Сама миша не є чимось незвичайним – це ординарний офісний маніпулятор з роздільною здатністю 1600 dpi, але шанувальникам ігор або дизайнерам, які потребують більш високої роздільності, навряд чи знадобиться безпечна авторизація у процесі своєї діяльності. 

Ця миша насамперед буде потрібна керівникам, працівникам фінансової сфери, або особам, що працюють з чутливою до конфіденційності інформацією.

Гарний і корисний пристрій важить лише 92 грами, планується до випуску у білому, чорному та сріблястому кольорі. Поки що у технічних характеристиках написано про підтримку Windows 8.1, але будемо сподіватися, що після моменту початку виробництва буде і підтримка Windows 10.

Мишу зі сканером відбитків пальців  MiJia Jesis Smart Fingerprint Mouse можна буде придбати у мережі магазинів Mi Home&Service в Україні, коли пристрій надійде до продажу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.