Наш короткий опис майбутньої прошивки MIUI 9 та головні нововведеня у MIUI 9 ROM.

Три нові стокові теми

MIUI ROM відомий своїми привабливими темами, і наступна MIUI 9 буде поставлятися з трьома новими темами, які переводяться з китайської мови як No Boundary, Color Fantasy і Cool Black. Вони будуть доступні разом з темами за замовчуванням. Як видно з цих скріншотів, нижня док-станція була перероблена, а іконки додатків в доці позбулися текстового опису.

Xiaomi Mi 6 і Redmi Note 4 (Qualcomm) / 4X першими оновляться до MIUI 9

Раніше Xiaomi розповіла, що трьома першими телефонами, які отримають нову прошивку, стануть: Redmi Note 4 на процесорі Qualcomm, Redmi Note 4X і флагман Xiaomi Mi 6. Ну і звичайно ж, Mi 5X. Друга партія пристроїв складається з стареньких моделей Mi2 і 2S, про які Xiaomi не забуває ось уже який рік. Після них оновляться і інші апарати компанії.

Новий дизайн екрану блокування

Ті користувачі, у кого є Mi-смартфони з переднім сканером відбитків пальців, не мають можливості зробити довгий тап по клавіші «Додому», щоб швидко активувати ліхтарик. Замість цього, активується функція розблокування дисплея. Власники моделей з переднім сканером відбитків пальців тепер можуть отримати доступ до ліхтарика, прокручуючи екран блокування вліво. Там ще є й інші корисні ярлики, такі як Mi Home, Mi Remote, Mi Pay та Transport Card.

Функція Split Screen

Функція Split Screen була вперше представлена ​​в Xiaomi Mi Max 2. Ця функція була протестована на Mi 5 MIUI 8 Alpha ROM і доступна в MIUI 8 7.7.13 Beta ROM для Mi6 і Mi Max 2. З MIUI 9 всі Mi-смартфони на ОС Android 7.0 Nougat і вище отримають функцію поділу екрана.

Спрощення та оптимізація системи

Оскільки в MIUI постійно додається більше функцій, розмір ROM теж збільшується. Рідко використовувані функції виробник намагається видалити з прошивки. Тому команда MIUI вирішила спростити і оптимізувати ROM, прибравши з системи такі функції, як: Child Mode, WiWide (надає публічні Wi-Fi-мережі для магазинів і ресторанів в Китаї), Contact Card, Showtime (який вітав відеоролик абонента при вхідний дзвінок) і багато іншого.

А що ви чекаєте вiд прошивки? Розкажiть у коментарi!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.