Оновлення повинні бути очікувані. Більш того – бажані! Особливо, коли це серйозні оновлення системи, установка яких вимагає від користувача не тільки освоєння нових функцій і можливостей, але і, як правило, певного ризику зіткнутися на першому етапі з серйозними проблемами в роботі улюбленого пристрою.

Ось, буквально хвилину тому, все було надійно і звично, і тут раз… І вже не хочеться жодних нововведень, і рука звично тягнеться до телефону, щоб набрати службу підтримки і від душі вилити на нещасних операторів весь накопичений за життя словниковий запас.

А телефон то – ось він, в “камінчик” перетворився… Одне розчарування від таких оновлень!

А як вчиняють грамотні маркетологи серйозних компаній?
Правильно. Інтригують.
Користувач повинен знати, заради чого він йде на ризик при установці свіжої, а в умовах постійних ринкових перегонів, і напевно “вогкуватої” програми. Всі “подарунки” до офіційних презентацій, звичайно, озвучувати нерозумно, але підкинути чутку про якийсь несподіваний наворот вельми корисно. Заодно і реакцію ринку попередньо оцінити можна. Може, гра і свічок не варта?

Ну ось, здавалося б, очікується вихід нової MIUI. Якої? А яка може після 8-ї йти? Якби після 3-ї, були б питання. Бояться китайці “числа смерті” – 4. А з дев’яткою ніби все ясно. І де тут інтрига, де очікування, де “несплячі в Шанхаї”, бажаючі першими завантажити нову операційну систему?

А варто підкинути пару скринів і оприлюднити нібито офіційну інформацію, що в MIUI 9 з’явиться реальний поділ екрану під різні додатки і функція “картинка в картинці”, як багатомільйонна армія власників таблеток і смартів від Xiaomi буквально “підвішує” бідний Google запитами – чи підтримають їх пристрою цю саму MIUI 9?

“Будуть, сердешні, будуть підтримувати” – поблажливо віщає невстановлене “офіційне джерело”: Mi 6, Mi 5c, Mi MIX, Mi Note 2, Mi Pad 3, Redmi 4X, Redmi Note 4, Redmi Note 4X, Mi 4c, Mi 4s, Mi 5, Mi 5s Plus, Mi MAX – всі пристрої на базі Android 7.0 (і вище) сумісні з новою системою і дадуть можливість власникам смартфонів і планшетів, що змучилися без багатовіконності, за допомогою режиму поділу екрана дивитися одночасно кіношку і здійснювати покупки в інтернет-магазинах, малювати картинки в улюбленому редакторі і верстати сторінки своїх сайтів. Та хіба мало чого людям хочеться робити одночасно, фантазії нам не позичати.

Скажете, на маленькому екрані всі ці можливості не будуть особливо затребувані? Отож! І як тут не згадати про передчасний (як ми вважаємо) “похорон” з шумом анонсованого нещодавно Mi6 Plus? Вже на його то “футбольному полі” гріх не використовувати нові функції. Крім того, Xiaomi обіцяє подбати і про зневірених вже отримати щось хороше від життя власників гаджетів на Android 6.0. Правда, тільки для деяких з них засвітить сонечко з декількох віконець, ну та на те він і прогрес, щоб стимулювати користувачів здійснювати все нові покупки.

Windows, лижню! Білл Гейтс ще не знає, що написано на спині Xiaomi? Скоро зможе прочитати … Якщо встигне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.