MiJia змусили кварцові годинники порозумнішати

8 Серпень 2018

Коментарі:

0
 8 Серпня, 2018
 0
Категорія: Екосистема

У той час як від високотехнологічних компаній всі чекають якихось фантастичних пристроїв, випуск звичайних кварцових годин здається повним випадінням з реальності.
Однак, годинник Mijia Quartz Watch не такий простий, як здається на перший погляд.


Крім звичайної функції – демонстрації часу, годинник показує також і кількість пройдених кроків. І вже якщо в ньому є ця функція, можна припустити наявність і всіх інших особливостей смарт-браслета.


І дійсно, Mijia Quartz Watch взяли від свого далекого родича Mi Band майже все. Вони відстежують активність, можуть синхронізувати час через інтернет (за умови підключення до смартфону), автоматично розблокувати смартфон (Smart Unlock).
Також годинник вібрацією можуть повідомити про подію або про надходження дзвінків або повідомлень, якщо це налаштовано в додатку на смартфоні. Також годинник підтримує функцію будильника.


Акумулятор годин може забезпечувати їх роботу без підзарядки протягом півроку.
Зовні годинник Mijia Quartz Watch виглядає чудово. Металевий корпус з неіржавіючої сталі, кварцове скло і шкіряний ремінь, створений учасником екосистеми розумного будинку, компанією Qimian, створюють відчуття преміальності.


Потрібно додати до цього водонепроникність, годинник легко витримає дощ, бризки, і навіть короткочасні занурення в воду.


За допомогою додатку можна налаштувати повністю всі можливості годинника, а також підлаштувати час, встановивши потрібний часовий пояс. Стрілки самі пересунутися, їх не потрібно підводити.


Звична кнопка подзавода тут грає роль функціональної кнопки.
Можна налаштувати інтервальні нагадування. Через рівні проміжки часу годинник завібрує і повідомить вам, що необхідно зробити перерву в роботі або сходити на обід.
Також можна повідомити годинник, дзвінки або повідомлення від яких контактів (до 10) не можна пропустити, і пристрій відразу ж сповістить вас про них.


Зручний, гарний і розумний годинник Mijia Quartz Watch стане незамінним помічником у роботі і відпочинку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.