MiJia Xiaofang Smart Camera 1S: апгрейд чи робота над помилками?

Нещодавно в екосистемі розумного дому MiJIa з'явилася маленька смарт-камера Xiaofang. Вона була дуже зручна, тому що мала розміри 5х5х5,6см, вміла гарно знімати в умовах низької освітленості, та могла передавати зображення на смартфон у будь-яку точку світу.

Але якраз з останнім були проблеми. Камера гарно працювала у Китаї, а у Європі її MAC-адреса не знаходилася при спробах з'єднатися зі смартфоном. 

І ось на краудфандінговій платформі виходить покращена версія цієї камери під номером 1S. 

Розробники запевняють, що проблеми зі зв'язком вирішено. Окрім цього, камера отримала новий процесор Ingenic T20L. Це повинно пришвидшити обробку відео.

Камера знімає відео з роздільною здатністю FHD. Кут огляду становить 110 градусів при діафрагмі 2,8. Камера має датчик яскравості та мікрофон. При зменшенні зовнішнього освітлення, камера перемикається на інфрачервоний датчик.

Вона може знімати якісне відео у темряві на відстані до 9 метрів.

Сзаду камери є динамік для сповіщень. Xiaofang 1S має microUSB порт для зарядки і слот для SD карти з максимальною ємністю до 64 ГБ.

Будемо сподіватися, що всі негаразди у новій версії камери вирішено і ця корисна, легка і функційна камера буде якісно охороняти ваш дім.

Смарт-камери MiJia та Yi в Україні можна купити у мережі магазинів екосистеми розумного дому Mi Home&Service. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.