MiJia Smart Socket plus - контроль за використанням електрики в домі

Екосистема розумного дома, пристрої якої виходять до продажу під брендом MiJia, продовжує розвиток можливостей. Наступним пристроєм стала розумна розетка MiJia Smart Socket plus.

Цей пристрій складається з універсальної розетки, яка працює в мережах змінного струму з напругою до 250 В і струмом до 10 А, і двох USB портів з напругою 5,2 В та струмом до 3 А.

Але справжньою родзинкою MiJia Smart Socket plus є її розумні функції.

MiJia Smart Socket plus

За допомогою протоколу Wi-Fi розумна розетка з'єднується зі смартфоном. Додаток Mi Home дозволяє вмикати чи вимикати розетку дистанційно. Ви можете вимкнути джерело живлення ваших пристроїв навіть, якщо знаходитесь в іншій країні.

До того ж, розетка MiJia Smart Socket plus ведет протоколи використання електричної потужності пристроями, що увімкнуті в неї. Тому можна відслідковувати рівень споживання електрики тим, чи іншим пристроєм і робити висновки щодо енергоефективності вашого будинку. 

MiJia Smart Socket plus

Також, використання декілької розеток допоможе скласти загальну картину енергоспоживання.

MiJia Smart Socket plus

Крім цього, MiJia Smart Socket plus підтримує налаштування автоматичного графіку вмикання/вимикання, дев'ять ступеней захисту від перенавантаження, або короткого замикання, співпрацю з універсальним шлюзом Розумного будинку MiJia. 

Придбати MiJia Smart Socket plus в Україні можна у мережі магазинів екосистеми розумного дому Mi Home&Service.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.