Mi WiFi Router 4: зустрічаємо нові можливості і вітаємо з нагородою

Xiaomi оновила лінійку роутерів – безвідмовних і потужних пристроїв, що встигли завоювати любов фанатів у всьому світі і відправили на звалище сотні тисяч виробів конкурентів.
Секрет успіху простий – Wi-Fi роутери Mi прості, легкі, красиві і потужні. А головне – недорогі.
Маючи базові функції, ці роутери влаштовують велику частину користувачів, при цьому відмінно справляючись не тільки з роллю роздавальника Інтернету, але і в якості комутатора пристроїв розумного дому.


Новий Mi Router 4 отримав прекрасний дизайн, за який він уже відзначений престижною нагородою Reddot Award 2018, він став ще тонше, в його дизайні з'явилися плавні лінії, і нижня частина його алюмінієво-магнієвого корпусу отримала безліч отворів, що відчутно знижує температурне навантаження на пристрій .


В апаратній частині новий роутер може похвалитися процесором MT7621A, який може обслуговувати до 28 пристроїв одночасно, а також 128 МБ оперативної пам'яті і стільки ж вбудованої.


У нього чотири антени – по дві на кожен діапазон з 2,5 ГГц і 5 ГГц. Як і у інших моделей Mi роутерів, вони не знімні.


Як і попередні моделі, роутер має три роз'єми, WAN і два LAN по гігабіту кожен. USB роз'єму в цій моделі немає.


На відміну від своїх попередників, Mi WI-Fi Router обзавівся кнопкою MiNET, яка дозволяє швидко підключити до нього пристрої «розумного будинку» MiJia.
Це нововведення, можливо, незабаром стане звичним для кожного нового маршрутизатора, оскільки системи «розумного будинку» стають повсюдними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.