Дуже вдала модель телевізора Mi TV 55'' прийшла до Індії. Сьогодні під час презентації двох нових смартфонів лінійки  Redmi Note був представлений і цей тонкий і потужний телевізор. 

Товщина екрану телевізора вражає – вона лише 4,5 мм, майже як монета. 

Mi TV 55''

Тим не менше, пристрій може продемонструвати неабияку продуктивність. Він несе на борту чоритиядерний процесор Amlogic, 2 ГБ оперативної пам'яті та 8 ГБ вбудованого сховища. 

Mi TV 55''

Пристрій підтримує звукові стандарти Dolby та DTS, що робить його ідеальним для використання у якості домашнього кінотеатру за умови використання додатково панелі Mi TV soundbar.

Mi TV 55''

У початковій комплектації телевізор поставляється з пультом управління, що  діє у будь-якому напрямку, і підтримує голосове керування.  

Mi TV 55''

Але справжнім дивом є система Patchwall, що перетворює телевізор на потужний медіа-центр. Для Індії презентовано локальний варіант, що включає багато телеканалів і кінопрограм. 

Mi TV 55''

Для використання такого телевізора в Україні, доведеться прошити спецвапльну прошивку для місцевих провайдерів контенту.

Телевізор Mi TV 4 55'' можна купити в мережі магазинів Розумного дому Mi Home&Service

Mi TV 55''

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.