Mi-смартфони одними з перших підтримають технологію ARCore

Дехто знає, що корпорація Google останні роки розробляла концепцію доповненої реальності у проекті, що мав назву Tango. Ця технологія дозволяла викликати віртуальні об'єкти на екран при обстеженні реальних предметів, пейзажів, житла, тощо. 

Все це було гарно, але були дві проблеми.

Перша полягала у тому, що конкурент Гугл – компанія Епл дуже просунулася вперед у такій технології, і її, що має назву ARKit, вже підтримує близько 195 мільйонів смартфонів iPhone. 

Друга проблема була пов'язана з високими апаратними потребами Танго. І в результаті, повноцінно її підтримали лише дві моделі смартфонів сторонніх виробників. 

Натомість, ARCore менш вибаглива в апаратному плані, ї її можуть підтримувати будь-які сучасні смартфони зі стандартними сенсорами, якісними камерами і ОС Андроїд 7.

Тому буквально до кінця року Google планує збільшити кількість смартфонів з доповненою реальністю до 100 мільйонів. 

В число перших пристроїв, що будуть підтримувати драйвери і додатки ARCore, стануть смартфони Google, Samsung, Xiaomi, Huawei та вироби деяких інших брендів.

Що ж таке ARCore? І навіщо ця технологія потрібна користувачам смартфонів?

Це система відображення даних, що допомагають користувачу отримати корисну інформацію під час спостереження об'єктів та локацій. Наприклад, при погляді на міський пейзаж, система може вивести карту, побудувати маршрут, показати розклад транспорту, адреси ресторанів, готелей, офісів, історію району, міста, або будинка, на який дивиться користувач.

При погляді на автомобіль, можна вивести список запчастин, технічні характеристики, ціну, історію створення машини.

Можна розміщати на структурованій поверхні предмети, які будуть взаємодіяти з локацією. Це допомодже проволдити презентації буквально тільки зі смартфоном в руках.

І, звісно, технологія ARCore дає безмежні можливості для розваг.

У коротком офіціному відео можна побачити, як це працює.

Технологія ARCore буде підтримуватися вже наступними моделями смартфонів, або, після оновлення ОС, сучасними моделями, які вже вийшли до продажу і працюють в руках користувачів вже зараз.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.