Останні сто років людство чекає контакту з позаземним життям. І готується якимось чином налагодити спілкування з гостями. Суперкомп'ютери цілодобово обчислюють можливості контактів з розумним життям з глибин космосу.
У той же час, на Землі існують понад 7 тисяч мов, і люди до сих пір не знайшли способу повноцінно спілкуватися між собою. До того ж, вони абсолютно не розуміють котів і собак – найближчих попутників по життю протягом як мінімум п'яти тисяч років.

І якщо новий пристрій екосистеми розумного будинку MiJia не допоможе у випадку з котами і собаками, то люди з його допомогою зможуть поспілкуватися і зрозуміти один одного.
Електронний перекладач створений компанією Banana Technological з Пекіна, а називається він Konjac AI Translator.


Іронія в тому, що назва схоже на «коньяк» і злі язики кажуть що з ним і перекладач не потрібний, однак, 14 мов цей напій навряд чи подужає. А ось Konjac AI Translator – запросто.
Перекладач здійснює розпізнавання мови на слух і переводить розпізнані фрази в режимі реального часу.


Виглядає він як диктофон, і легко поміщається в кишеню. Його також можна підвісити на шию, що зробить розмову більш легкою і невимушеною, так як чутливість мікрофона пристрою дозволяє розпізнавати фрази, почуті з відстані до 3-х метрів.


Пристрій має два інтерфейсних роз'єми: 3,5 мм аудіо-джек і USB-C. На передній панелі перекладача є чотири кнопки: гучність, запис і відтворення, а також індикатор батареї і режиму роботи.
Konjac AI Translator постійно розширює свій словниковий запас і в нових прошивках кількість мов, доступних розумінню, буде збільшуватися.


Можливо, з часом, він зрозуміє і інопланетних гостей.

Коментарі

  1. Evgenij сказав:

    Меню на китайском языке.я пока с трудом привязал к телефону по wi fi.раюотой не доволен.сделано под китайского .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.