Mi MIX отримав престижну нагороду за дизайн IDEA-2017

Ось вам хороші новини. Mi MiX виграв IDEA (International Award for Excellence Design) 2017 року, про що було оголошено на Міжнародній конференції IDSA 2017 в Атланті. Ще однією гарною новиною є те, що Філіп Старк поділився відеороликом Mi MIX 2 Design Conceptual Product Design WIP v3 в офіційних соціальних медіа
 

Mi MIX отримав нагороду за дизайн

IDEA:
Міжнародна премія дизайнерських досягнень (IDEA) – програма нагородження досягнень у галузі дизайну, яку раніше спонсорували журнал BusinessWeek, а також в 2010 році журнал Fast Company та Американське товариство промислових дизайнерів (IDSA). За інформацією IDSA, "IDEA прагне заохочувати ділове та громадське розуміння важливості досконалості промислового дизайну до якості життя та економіки".

Mi MIX отримав нагороду за дизайн

Дизайн Mi MIX :
 

Xiaomi Mi MIX

Mi MIX – це універсальний смартфон з безмежним екраном, який забезпечує чисте, елегантне зображення, що надихає на нові режими використання, такі як "прозорі зйомки". Активна площа телефону становить 91,3 відсотка передньої панелі з коефіцієнтом масштабу відображення 17: 9 та збільшеним радіусом чотирьох кутів. Телефон оснащений прихованим динаміком з кераміки та ультразвуковим датчиком наближення. Повністю керамічний корпус гладкий і теплий, до того ж його дуже важко подряпати.

Це чергова перемога прогресивного дизайну від провідних дизайнерів, які працюють для екосистеми розумного дому. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.