Mi MIX 2 побив рекорди передзамовленнь: 250.000 штук за перший день

Mi MIX 2 замовити

В перший же день Xiaomi Mi Mix 2 – більш компактний аналог Mi Mix 2016 року – показав себе дуже популярним серед користувачів. Смартфон у перший день порадував компанію Xiaomi, так як його передзамовили 250.000 користувачiв.

Представлений 11 вересня 2017 року компанією Xiaomi «безрамковий» смартфон Mi Mix 2 менш ніж за день показав високий показник попиту на нього – понад 1/4 мiльйона реєстрацій на придбання новинки. І з огляду на той інтерес, який передував дебюту девайса Mi Mix другого покоління від компанії Xiaomi, цей результат сюрпризом для нас не став.

Втім, слід зазначити, що мова йде не про передзамовлення, а лише про реєстрації, що не передбачає оплату на момент реєстрації. Девайс з'явиться в продажу вже 15 вересня поточного року. При цьому версія з 8 Гб оперативною пам'яттю в ході першого розпродажу пропонуватися споживачам не буде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2019 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.