Mi Life APP наповнить яскравим життям автомобілі в усьому світі

Як відомо, Xiaomi активно працює на автомобільному ринку. І якщо власний автомобіль Mi існує лише в проектах і одиничних тестових зразках, то обладнання для створення в автомобілі комфортної атмосфери вже давно розроблено екосистемою розумного будинку і б'є рекорди продажів.
Коротко згадаємо, що вже зроблено Xiaomi і партнерами по екосистемі MiJia для комфортних поїздок.

Відеореєстратори:

1. MiJia Car DVR;

MiJIa Car DVR в Україні

2. YI Smart Car International Edition;

3. YI Smart Car Ultra International Edition;

4. 70Mai Smart Dash Cam.

Дзеркала-відеореєстратори:

1. YI Mirror Dash Camera International Edition;

2. 70MAI Smart Rearview Mirror;

Трансмітери RoidMi

Новітні версії пристроїв можна купити в Україні.

Дві версії тримачів для смартфона в автомобілі – під брендами Mi і RoidMi.

Зарядні пристрої для автомобіля.


Зарядні пристрої були випущені відразу під чотирма брендами екосистеми MiJia. Ці пристрої мають назви Xiaomi Car Charger, LiLpartner Car charger, RoidMi Car Charger і ZMi Car Сharger з підтримкою QC 3.0.
Всі їх можна купити в Україні.

Очищувачі повітря.

1.CleanFly Car Anion Air Purifier;

2. Roidmi Car Air Purifier;

3. MiJia Car Air Purifier.

Є також подовжувач Mi Clip-on Car Charger.

Як бачимо, асортимент товарів для автомобіля більш, ніж широкий. І до всієї цієї системи «Розумної машини» потрібно було додати щось, здатне об'єднати всі ці пристрої. У Xiaomi таким пристроєм є смартфон. Саме він керує всім набором сервісних пристроїв.

Однак, пекінська компанія вирішила урізноманітнити суворість додатку Mi Home і внести в життя автомобіліста яскравість і величезний обсяг інформації.

Підсумком цих розробок стала презентація програми Mi Life.

У цьому додатку можна знайти все, що потрібно водію і взагалі, людині, котра захоплюється автомобілями. Автоновини, каталоги автозапчастин, поради по догляду і ремонту, телепередачі про автомобілі, думки експертів в тій чи іншій автомобільній галузі, повну інформацію про машини того чи іншого бренду, дуже багато музики, магазин розумних пристроїв для автомобіля і авторинок. І, звичайно ж, океан спілкування з автолюбителями усього світу.


Поки функціонал додатка є розважальним, але в майбутньому, можливо, з'являться і можливості для управління системами автомобіля і інтеграція з іншими пристроями.


Можливо, додаток Mi Life або його еволюційний розвиток колись стане основою штучного інтелекту електромобіля Xiaomi, появи якого з нетерпінням чекають всі фанати екосистеми розумного будинку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.