Разом зі смартфоном Mi MIX 2S компанія Xiaomi презентувала свій перший ігровий ноутбук. Це 15,6-дюймовий потужний лептом, який можна використовувати як для ігор, так і для вирішення складних завдань, таких, як обробка відео, наприклад.

Mi Gaming Laptop

Серцем ноутбука є процесор Intel i7 сьомого покоління. Він також оснащений дискретною відеокартою NVIDIA GeForce GTX 1060. В лептопі застосована прогресивна система охолодження, є навіть окрема кнопка для Турбо-охолодження.

Mi Gaming Laptop

В якості накопичувачів інформації в Mi Gaming Laptop використано SSD диск обь'ємом 256 ГБ та вінчестер на 1 ТБ.

Є в нотубуку і підсвітка клавіатури. Чотири зони підсвічуються різними кольорами. Роздільна здатність екрану – FHD. Пристрій підтримує стандарти звуку Dolby, звуковий тракт має сертифікацію Sony Hi-res. Також у нотубука є десять портів для з'єднання з іншими пристроями. 

Дизайн ноутбука Mi Gaming Laptop відрізняється від попередніх моделей ноутбуків Xiaomi і має декілька цікавих особливостей, зокрема це стосується шарнірів, на яких обертається екран.

 

Ігровий ноутбук Mi Gaming Laptop буде продаватися поки що лише у Китаї. Ціна його оголошена на рівні 1500 доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2020 . Всі права захищені.

Настоящим заявляем, что этот посвящен MIUI, но не относится к Xiaomi Inc., или любой из ее аффилированных организаций для продажи продуктов Xiaomi Inc.